I náš příběh

Společnost 2MAD Building vznikla v roce 2021 jako firma na realizace a dodávky staveb primárně pro studio 2MAD. Obě tyto firmy stojí na úzké spolupráci architekta a projektanta. Díky tomu mohou klientům nabízet ucelené služby a klienti mohou mít jistotu, že všechny zpracované návrhy budou nejen krásné na papíře, ale budou splňovat i všechny stavební a statické podmínky a půjdou bez problémů postavit.

Zpracovat projekt od návrhu až po realizaci nám dává jistotu, že všechny fáze projektu na sebe budou perfektně navazovat a můžeme tak být našim klientům oporou po celou dobu vzniku jejich vysněného domova nebo stavby.

Od roku 2022 komplexnost našich služeb doplňuje výrobní firma SENES, která nám dodává kvalitní dřevěné konstrukce.

Propojení všeho, co umíme a v co věříme, představuje koncept 4 Elements Living – Udržitelný životní styl založený na bydlení v kvalitním prostředí v harmonii s přírodou kolem nás. Na jeho základě vznikají jedinečné moderní dřevostavby, které splňují nejnáročnější přání našich klientů a zároveň perfektně zapadají do okolní krajiny.

I čím jsme výjimeční?

Respektujeme klientova přání i jeho životní styl, aby se mu výsledná stavba líbila a fungovala pro něj dnes i v budoucnu.

Záleží nám nejen na kvalitním návrhu, ale i na jeho perfektním provedení. Jsme s vámi od první myšlenky až po předání klíčů.

Náš tým nabízí široký záběr z mnoha odvětví. Navzájem se podporujeme a doplňujeme tak, abychom zvládli většinu realizace v rámci našich firem.

Záleží nám na kvalitě životního prostředí, ve kterém žijeme. Zastáváme střídmost, minimalismus a respektující přístup k přírodě.

I náš tým

Podívejte se, s kým se u nás potkáte a kdo na vašem projektu bude pracovat. Osobní přístup je pro nás samozřejmostí.

Jiri Muller
Ing. Arch. Jiří Müller

hlavní architekt I autorizovaný architekt ČKA 05136

Pavel Nechanicky
Ing. Pavel Nechanický

hlavní projektant I autorizovaný projektant ČKAIT 0501319

Jiri Faber
Ing. Jiří Fáber

projektant

Tomas Harigel
Ing. Tomáš Harigel

projektant

Rastislav Boda
Ing. Rastislav Boďa

projektant

Ferdinand Zdenovec
Dis. Ferdinand Zděnovec

projektant

Miroslav Kotmel
Ing. Miroslav Kotmel

projektant

Lucie Mikova
Lucie Míková

Back office managerka

Petra Nechanicka
Ing. Petra Nechanická

Managerka marketingové komunikace

volna pozice projektanta
volná pozice PROJEKTANTA

Chceš být součástí našeho týmu? Ozvi se nám!